30 Eylül 2011 Cuma

Güzel ve bakımlı olmayı kim istemez!

Gamze Özçelik Haber :

Güzellik ve bakıma dair tüm merak edilenlerBu konularda en çok sorulan soruları ve yanıtlarını merak ediyor musunuz? Hepsi haber detayımızda.

1. Cildimde elastikiyet kaybı hissediyorum ne yapabilirim?

Bozulan nem dengesi, hücre işlevlerinde zayıflama, ciltte zararlı maddelerin oluşumu cildin yaşlanmasına neden olur, cilt kurur, çizgiler meydana gelir, cilt esnekliğini yitirir, cilt dokusu zayıflar, donuk bir görüntüye ve elastikiyet kaybına neden olur.

Cildin sıkılığını ve elastikiyetini arttıran bakım ürünleri kullanarak, cildinizin uzun süre esnek kalmasını sağlayabilirsiniz.

2. Tonik ya da losyonun cilt bakımındaki fonksiyonu nedir?

Cilt temizliğinin son, nemlendirmenin ise ilk aşamasında bulunmalıdır. İşlevi ise; cildi temizleme ürününden kalan artıklardan arındırmaktır. Sanıldığının aksine gözenekleri sıkıştırmaz; cildi dengeler.

3. Sabah ve akşam tek bir krem kullanabilir miyim?

Gece ve gündüz kremlerinin aynı anda kullanılması önerilmez. Ancak bu durum bazo krem formüllerine göre değişebilir. Gündüz kremlerinin güneş ışınlarına karşı koruma özelliği vardır. Ayrıca gün boyunca çevresel tüm dış etkenlerin cilde yapabileceği tahribatlara karşı korur. Gece bakım ürünleri ise, hücre yenilenmesini desteklemek için enerji verirken, nem dengesini sabah saatlerine kadar korurlar.

4. Neden temizleme ürünlerini göz makyajı temizlemek için kullanmak sakıncalıdır?

Bazı temizleme sütleri göz makyajını temizlemeye de uygun yapıda olabilir. Ancak cilt yapısıyla göz çevresinin yapısı birbirinden farklı olduğu için göz makyajı temizliğinde göz çevresi için özel olarak üretilen temizleyiciler kullanılmalıdır.

5. Farklı markalardan ürün kullanabilir miyim?

Evet, kullanabilirsiniz, yeter ki kullanacağınız ürün cilt tipinize uygun olsun.

6. Cildime sürdüğüm krem emilmiyor ve beni çok terletiyor!

ilk önce cildinize uygun bir ürün olup olmadığını iyi anlamak gerekir. İçerikleri ve kuvvetleri haricinde de yapıları da bizi bu konuda yönlendirebilir. Problemli ve yağlı ciltler jel, yağlı ve karma ciltler yağsız losyon, commonplace ve karma ciltler emulsion (fluid), kuru'ya dönük ciltler hafif yapıda kremler, çok kuru ciltler yoğun kremler kullanırlar.

7. Göz çevremde yağ butonları var, ne yapmalıyım?

Bu problemi kozmetik olarak çözmeden önce mutlaka kolestrol ile ilgili bir check yaptırmanız gerekir. Ama böyle bir endişeniz yok ise o zaman kullandığınız kremleri bir daha gözden geçirmeniz gerekebilir. Uçucu yağlar veya losyon veya jel şeklinde göz makyaj temizleyicileriyle makyajımızı temizlemeliyiz. Cilt bakımımıza ilk önce göz ürünlerimizi sürmeye başlayıp sonra cilt ürünlerimizi sürerek devam etmeliyiz. Kullandığımız cilt için nemlendiricimizi, serum ve gece kremimizi asla göz çevresine yaklaştırmamalıyız. Göz kremlerini kemik üzerinde göz çevresine sürmeli ve ihtiyacımız ile doğru oranlı göz kremi kullanmalıyız. Kremin %70 bölümünü kaz ayaklarına %30 bölümünü ise kaş altı ve gözaltına uygulamalıyız (göz ürünlerinin özel sürme tekniği de olabilir, satış danışmanı servis esnasında konu ile ilgili bilgi vermelidir). Şişlik, morluk, yeni başlayan nemsizlik çizgileri için jel yapısında göz ürünleri kullanmalıyız. Yağlı ve yoğun ürünlerden sakınırsak cilt bu butonları zaman içinde yok edecektir.

8. Cilt bakımında mutlaka serum kullanmalı mıyım?

Serumlar bakım ürünlerini tamamlayıcılarıdır. Bakım ürününden dönem dönem performans alamayabilirz, ürünü tamamen değiştireceğimize, serumlar ile destekleyerek, çok daha başarılı ve hızlı sonuçlar elde edebiliriz. 'Ayrılmaz ikili' adı altında ürünler de piyasada mevcuttur, yani bakım kremi ile birlikte mutlaka kullanılması gereken serum, birbirini tamamlayan formül içerdikleri için, ürünün performansını görebilmek adına hem serumu hem de bakım kremini kullanmanız gerekir.

9. Nemlendirici ile gündüz kremi arasındaki fark nedir?

Kuruluk ve nemsizlik farklı şeylerdir. Su ve yağın farklılığı gibi. Nemlendiriciler cildin susuzluğunu doyururlar, cilt eğer çok nemsiz ise günlük bakımı ile birlikte mutlaka nemlendirici kullanılmalı, gündüz kremi ise cildin yaşlanmaya sebebiyet veren faktörlerden yani bizler buna serbest radikaller diyoruz, cildi korur, gün içinde ihtiyacı olan enerjiyi yani besini verir, koruma filtresi varsa lekelenmeye karşı korur. Yaşlanmanın %25'i genetik, %75'i çevresel faktörlerdir. Ve cilt gündüz yaşlanır, gece onarılır. Yani gündüz koruyacağız, gece tedavi edeceğiz. Bunu asla unutmamalıyız.

10. Cilt neden yaşlanır?

Beyin hücreleri hariç, vücutta bulunan hücrelerin birçoğu sürekli yenilenir ve eski hücreler yerine bölünerek ve üreyerek ve metabolizma yardımıyla, yenileri konulur. Yaşlanma ise cildin hücre yenileme mekanizmasının düzenli çalışmaması nedeniyle oluşur. Cilt vücudun iç fonksiyonlarını yansıtmasının yanı sıra, dış uyarılara da tepki verir. UV ışınları ve kuru hava gibi dış uyarımlara uzun süre maruz kalmak, yaşlanma semptomlarına yansır. Bozulan nem dengesi, hücre fonksiyonlarında zayıflama, cilt yüzeyinde zararlı maddelerin üremesi cildin yaşlanmasının en önemli sebeplerindendir.

11. Cilt için nem neden gerekli?

Çevresel tehditler, iklim, hormonal değişiklikler up to date yaşamın problemleridir ve cildin sürekli olarak kurumasına neden olurlar. Cildin içerdiği nem miktarı azaldığında, çevresel etkilerine karşı direnme kabiliyeti zayıflar ve böylece ciltte kuruma, düzensiz bir yapı ve yaşlanma belirtileri oluşur.

12. Çalışan bayanlar cilt bakımında farklı ürünlere ihtiyaç duyarlar mı?

Çalışan kişiler genellikle klimalı ve kapalı ortamlarda çok uzun zaman geçirirler, iş hayatının getirdiği stres, yoğun çalışma temposu düzeni etkileyebilir, beslenme ve uyku düzeni bozulabilir, dolayısıyla, cilt çok daha yoğun olarak dış etkenlere karşı maruz kalabilir. İşte bu yüzden çalışan bayanların cilt sağlığına çok daha dikkat etmeleri, günlük bakım olarak mutlaka koruma içeren ürünleri kullanmaları, cildin temizliğine ve beslenmesine önem vermeleri gerekmektedir.

13. Cildi sadece akşamları temizlemek yeterli mi?

Cilt uzmanları günde iki kez, cildin pH değerlerine uygun bir temizleyici ile cildin temizlenmesini tavsiye etmektedir. Gece boyunca oluşan sebum ve birikimleri sabah ciltten arındırmak, akşamları ise hem makyajı, hem de gün boyu cilt üzerinde biriken kir ve tozları temizlemek için cilt tipine uygun bir temizleyici kullanmak şarttır.

14. Göz bölgesi neden daha çabuk yaşlanır, ihtiyaçları nelerdir?

Göz çevresi cildin en hassas, en ince derisine sahip bölgedir, yüzün diğer kısımlarından 7 kat daha incedir, dış etkenlere aşırı duyarlı ve kırışıklıklara açık bir yapıdır, ayrıca en sık mimik yaptığımız bölgedir, günde yaklaşık 14.000 defa göz kırpma hareketi yaparız. Yaş belirtileri ilk olarak göz çevresinde kendisini gösterir. Gülme, kızgınlık, zararlı çevresel etkiler, makyaj ve makyaj temizleme işlemi nedeniyle de devamlı yıpranır. Çok ince olması nedeniyle alttaki kılcal damarlar, mor renkli halkalar ve torbalanmalar şeklinde görünebilir. Göz çevresi derisinde hiç yağ bezi olmaması nedeniyle doğal yağlanma yok denecek kadar azdır. Bu nedenle mutlaka bir nemlendirici kullanılmalıdır. Bu bölgeye özel, göz çevresi için geliştirilmiş ürünlerin düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.

15. Erkek bakımı önemli midir?

Erkek cildinin de bakıma ihtiyacı vardır. Erkek cildi; kadın cildinden %30 daha kalındır. Testesteronun yüksek miktarda sebum üretmesiyle orantılı olarak daha yağlıdır. Kadınlara göre daha çok siyah nokta ve pürüz vardır. Daha genç yaşlanır, ama daha derin kırışıklıklar oluşur. Kadınlara göre göz çevreleri daha belirgindir. Tıraş olmak, korunmadan güneş ışınlarına maruz kalmak cildin susuz kalmasına ve tahriş olmasına neden olur.

16. Parfümün daha kalıcı olması nasıl sağlanır?

Yan ürünler olarak adlandırılan vücut losyonu, vücut kremi, duş jeli, deodorant gibi ürünleri kullanarak parfümün daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

17. Neden parfümler her tende farklı kokar?

Parfümler alkol, bir dizi aromatik yağ ve sudan oluşmaktadır. Bu yağlar ciltle buluştuğunda her ten tipine göre farklı reaksiyon gösteriyor. Bir tende hafif diğer tende güçlü reaksiyonlar da farklı şekilde kokmalarına neden oluyor.

18. Parfümün en kalıcı olduğu bölgeler...

Kokunun kalıcılığını uzatan en perfect vücut bölgeleri arasında şakaklar, iki göğüs arası ve kol içleri öne çıkıyor. Vücudun bu belirtilen bölgeleri kan damarlarının cilde en yakın olduğu yerler, dolayısıyla buralarda ısı daha yüksek. Bu da kokunun bu bölgelerde mükemmel şekilde tende hapsedilmesini sağlıyor.

alıntı :a far off mynet

Gamze Özçelik Tecavüz Video
Damacana Su Bayiliği Alın :
1- 10.000 Damacana Su Bedava
2- 19 litre Damacana Dolumlar 0.59 TL
3- Bedava demirbaş damacana
4- Full Sebil ve Pompa desteği
5- Full reklam masrafları desteği
6- Tabela , cam ve araç giydirme
Damacana Su Fabrikalarımız:
1- Akdamla Su 2- Damak Su 3- Uludağ Su
Su Bayiliği Başvurusu: 0 532 212 07 46

- Veznedar.com Doğal Bitkisel Takviyeler -

-- Çakşır Köklü Süper Karışım
-- Yüksek Cinsel Başarı
-- Erkekte Cinsel Organda Büyüme
-- Yan Etkisi Olmayan Afrodizyak
-- Yanınızda Bulunsun Acil Durumlarda :)
Fiyatı: 119 TL Satın Al

Gamze Özçelik Frikik

Hayalet Orgazm Nedir

Gamze Özçelik Haber :
ORGAZM OLMAKLA BOŞALMAK AYNI ŞEY DEĞİLDİR

Orgazmın tıptaki son gelişmelere rağmen halen bilinmezliklerle dolu bir terim olduğunun altını çizen CİSED Genel Başkanı Dr. Cem Keçe; “Örneğin orgazm olmakla boşalmak aynı şey değildir. Çok yanlış bir şekilde bu iki kavram aynı anlamda kullanılmaktadır. Bu da kafaları karıştırmakta ve bazen hayalet orgazm gibi, zincirleme orgazm gibi içinden çıkılmaz kavram karmaşalarına yol açabilmektedir.

Boşalma bedensel bir rahatlamayken orgazm ise bu bedensel rahatlamaya ruhun eşlik ettiği çok yüksek haz veren hedonik bir durumdur. Bu nedenle genelde orgazm diye bahsedilen durumlar boşalma olarak algılanmalıdır. Hayalet orgazm terimi de hayalet boşalma, fantom boşalma veya hayalet haz duyma olarak anlaşılmalıdır.

SÜREKLİ UYARILMA SENDROMU

Sarah Carmen adında bir hasta depresyon problemine yardımcı olması için kullandığı sakinleştirici ilaçların yan etkisiyle, cinsel olarak sürekli uyarılmasına yol açan PSAS sendromuna (CONTINUAL Sexual Arousal Syndrome) (Sürekli Cinsel Uyarılma Sendromu) yakalanır. 24 yaşındaki Carmen, tren raylarının gıcırtısından, saç kurutma makinesinin esintisinden, fotokopi makinesinin çıkardığı gürültüden bile orgazm olmaya başlar. Günde ortalama TWO HUNDRED kez orgazm olduğunu söyleyen Carmen’in durumu, vücudunun cinsel organına fazla kan pompalanmasından kaynaklanmaktadır. Bu örnekte olduğu gibi orgazm hakkında insanoğlunun daha duyacağı çok şeyler olacağına inanıyorum. İşte bunlardan biri de hayalet orgazmlardır.” dedi.

İKİ TİP HAYALET ORGAZM VAR

Hayalet orgazmı anlamak için ilk önce hayalet ağrı (fantom ağrı) kavramını açıklamanın doğru bir yaklaşım olacağının altını çizen CİSED Genel Başkanı Dr. Cem Keçe; “Hayalet ağrı; kesilen veya olmayan bir organda hissedilen ağrı için kullanılan bir kavramdır. İngilizcesi phantom pain’dır. Örneğin bacağı olmayan bir kişinin olmayan bacağında dayanılmaz bir ağrı hissetmesidir. Çünkü her şey beyinde başlar ve beyinde biter. Bu sinir sistemindeki rahatsızlıktan kaynaklanan psikolojik ve fizyolojik bir durumdur. Sonradan kaybedilen bir uzuvda hissedilen ağrı olabildiği gibi doğuştan olmayan bir uzuvda da hissedilebilir. Gerçek olmayan bir ağrıdır.

Hayalet orgazm iki şekilde tanımlanabilir:

Birinci hayalet orgazm tipi; cinsel deneyim sonrası genital bölgelerin dışında kesilen veya doğuştan olmayan bir bacak, ayak, kol veya vücudun başka herhangi bir noktasında hissedilen hazzın ardından kasılmalarla ortaya çıkan rahatlama ve gevşeme halidir. Cinsel birleşme sırasında yaşanabildiği gibi gece rüyada boşalma biçiminde de ortaya çıkabilir ve daha çok bacağı kesilenlerde ve omurilik yaralanması geçiren kişilerde görülür.

İnsan vücudunda çok sayıda erojen bölge vardır, en çok bilinenleri genital bölgede yer alan penis, makat, vajen ve klitoristir. İkinci hayalet orgazm tipi ise; sünnet, doğum sırasında oluşabilecek yırtıkların önlenmesi için yapılan kesiler (epizyotomi) gibi genital bölge ameliyatları veya travmaları sonrası bu bölgelere cinsel bir uyarı olmadan veya erojen bölgelere ritmik temaslar sonrası fizyolojik olarak saniyeler içinde cinsel organlarda oluşan ritmik kasılmalar ve buna eşlik eden tatlı duyumlar olarak tanımlanabilir. Yani hayalet orgazmın belirtileri ameliyat geçirilen veya travmaya maruz kalan genital bölgelerde hissedilebilir veya kişi orgazm oluyormuş gibi bir hisse kapılabilir. Bu tip hayalet orgazm yeni iyileşmeye başlayan bir yaradaki tatlı tatlı kaşınma veya gıdıklanma gibi hissedilebilir.” dedi.

alıntı:cinsellik mekanı

Gamze Özçelik Tecavüz Video
Damacana Su Bayiliği Alın :
1- 10.000 Damacana Su Bedava
2- 19 litre Damacana Dolumlar 0.59 TL
3- Bedava demirbaş damacana
4- Full Sebil ve Pompa desteği
5- Full reklam masrafları desteği
6- Tabela , cam ve araç giydirme
Damacana Su Fabrikalarımız:
1- Akdamla Su 2- Damak Su 3- Uludağ Su
Su Bayiliği Başvurusu: 0 532 212 07 46

- Veznedar.com Doğal Bitkisel Takviyeler -

-- Çakşır Köklü Süper Karışım
-- Yüksek Cinsel Başarı
-- Erkekte Cinsel Organda Büyüme
-- Yan Etkisi Olmayan Afrodizyak
-- Yanınızda Bulunsun Acil Durumlarda :)
Fiyatı: 119 TL Satın Al

Gamze Özçelik Frikik

Kadınların seks yaşantısı

Gamze Özçelik Haber :
Kadınların seks yaşantısı, istekleri ve beklentileri elbette ki erkeklere oranla daha da farklıdır. Peki sizce kadınların seks yaşantısı nasıldır?a far off Biz cevap verelim mi ? :)

Günümüzde kadınlar seksi daha iyi anladı ve yaşamaya çalışıyor. İşte uluslararası platformda kadınların seks yaşamlarına dair yapılan bir araştırma bu yönde yaşanan değişimi ve alışkanlıkları gözler önüne seriyor.Kadınlar düzenli olarak seks yapmalı çünkü sevişmenin 30 dakikası TWO HUNDRED kalori yakmayı sağlıyor.Yarım saat yatakta vakit geçirmek için çarşafların bozulmasına razı olan kadınların oranı: 27Seks süresinin normalden uzun sürmesini isteyenlerin oranı: 28Kaç kadın seks esnasında orgazm taklidi yapıyor: Her ELEVEN kişiden 8′iStandart Kadın’ın libidosunu alevlendiren movie: Mr. & Mrs. SmithBir ayda 10 kereden fazla mastürbasyon yapan kadınların oranı: 1fiveRabbit isimli vibratörün Amerika’da satılmaya başlandığı yıl: 1984Yatak başlığına kelepçelenmeyi hayal eden kadınların sayısı: Her 5 kişiden 2’siBir diğer popüler fantezi: Halka açık bir yerde seks yapmak.Ev dışında bir yerlerde seks yapan kadınların oranı: 7710′dan fazla tek gecelik ilişkisi olan kadınların oranı: 6Kaçı en yakın arkadaşlarının erkeğini listesine ekledi: Her 1O kişiden 3′üYataktaki yeteneksizliği yüzünden birinden ayrılan kadınların oranı: 35Hiçbir şart altında seks yapmayıgeri çevirmeyecek kadınların oranı: 26

alıntı:cinsellik mekanı

Gamze Özçelik Tecavüz Video
Damacana Su Bayiliği Alın :
1- 10.000 Damacana Su Bedava
2- 19 litre Damacana Dolumlar 0.59 TL
3- Bedava demirbaş damacana
4- Full Sebil ve Pompa desteği
5- Full reklam masrafları desteği
6- Tabela , cam ve araç giydirme
Damacana Su Fabrikalarımız:
1- Akdamla Su 2- Damak Su 3- Uludağ Su
Su Bayiliği Başvurusu: 0 532 212 07 46

- Veznedar.com Doğal Bitkisel Takviyeler -

-- Çakşır Köklü Süper Karışım
-- Yüksek Cinsel Başarı
-- Erkekte Cinsel Organda Büyüme
-- Yan Etkisi Olmayan Afrodizyak
-- Yanınızda Bulunsun Acil Durumlarda :)
Fiyatı: 119 TL Satın Al

Gamze Özçelik Frikik

Neyi yazmalı, neyi yazmamalıyım?

Gamze Özçelik Haber :
O zaman hem çok şey bilip hem de hiçbir şey söylemeyen “dilsiz şeytan” olmaz mıyım?..ADNAN BERK OKAN

Ziya Paşa terkibi bendinde diyor ki:“Ya bister-i kemhâda, ya da virânede can ver;Çûn bâyu geda hâke beraber gidecektir…

Yani…İster ipek yatakta ister harabede can ver; çünkü zengin ve fakir toprağa beraber gidecektir...

Son birkaç gündür “tahrik bombardımanı” altındayım…Bana saldırıldığını, aleyhimde tezvirat yapıldığını anlatanlar, maille bildirenler....Ama kendimi tutuyorum…Tutacağım…Tutmalıyım…Hastaya sormuşlar:"Canın ne istiyor?""Canım" demiş hasta, "bir şey istememeyi istiyor"...Benim canım da kavga etmek istememeyi istiyor...

Ama…Elbette bir köşeye çekilip susmayacağım da...O zaman hem çok şey bilip hem de hiçbir şey söylemeyen “dilsiz şeytan” olmaz mıyım?..O zaman; konuşma ve işitme engelli birinden ne farkım kalır?..

Şeyh Sadi diyor ki:

“Bugün söz söylemek gücün varken söyle… Tatlı tatlı konuş… Zira yarın Azrail geldiğinde dilin tutulacak ve haliyle susacaksın”…

Allah bu eli, bu dili bu gözü, bu kulağı, bu burnu bana neden verdi?..Estetiğim tamamlansın, güzel görüneyim diye mi?..Tabii o da olabilir ama asıl sebebi; Allah adına, insanlık adına iyiyi, güzeli, doğruyu yapmak için vermiş olsa gerek…

Fakat…Bu demek değil ki tahriklere kapılıp ona buna saldıracak; kendime verdiğim sözden cayacağım...Tabii ki dilimin altında saklı olan mücevheri ortaya çıkaracağım…Siz hiç “çalınmasın” diye güpegündüz vitrinini kepenkle örten kuyumcu gördünüz mü?..Ancak..Dilimin ucundaki zehri asla kullanmayacağım?..

Yine Sadi, “iki şey akıl hafifliğidir” diyor… “Biri konuşulacak yerde susmak; diğeri susulacak yerde konuşmak…”Konuşulması, anlatılması gerekenleri yine anlatacağım…Ama…Asla hiçbir analizimi kişiselleştirmeyeceğim…Bana karşı kişiselleştirmek isteyenlere karşı da susma hakkımı kullanacağım…

Kavgadan korkan biri değilim…Pardon…Yanlış söyledim…Evvelden öyleydim…Artık kavga etmekten çok korkuyorum…Fakat…Mücadeleden hiçbir zaman vazgeçmedim, geçmem de…Çünkü…Mücadele benim kişiliğimin mütemmim cüzü…

Hadi Özışık bana gazeteciler.com’da yazmamı teklif ettiğinde “neyi yazmalı, neyi yazmamalıyım” diye düşündüm tabii ki…Çünkü…Daha önce ulusal medyada yazar, ulusal televizyonlarda application yaparken “Neyi yazmalı, neyi yazmamalıyım” diye baştan düşündüğümü pek hatırlamıyorum…Önceden düşünüp söylemenin, sonradan “neden söyledim ki?” diye dövünmekten, üzülmekten çok daha iyi olduğunu öğrendiğimde yaşım elliyi çoktan geçmişti…Başkası beni susturmadan susmam gereken zamanı öğrendiğimde ise ne yazık ki müzmin işsizdim…

Bir yere girmeden önce oradan nasıl çıkabileceğinin hesabını yapmayan insanın başarılı olamayacağını çok iyi biliyorum artık…Biliyorum efendim…Burada da çok kalp kırdım…Ama…Kalp kırarken bile adil davranmaya özen gösterdim…

Dostlar!..Bu yazı bir günah çıkarma değil…Birilerinden özür dileme asla değil...Zira özür dileyecek bir şey yapmadım…Ama…Bu yazı; bu köşe “acaba benim için bugün ne yazmış” kuşkusuyla okuyanların da gönül huzuruyla okuyacakları bir köşe olmalı bundan sonra…

Çünkü…Gördüm ki birçok okur benden sadece ve sadece birilerine çakmamı istiyor…Bunun için mailleriyle beni tahrik ediyor…Kavgaya teşvik ediyor…Kavgalarıyla ve ona buna çakmalarıyla okunan bir yazar olmaktansa; insani gazetecilik deneyimleri ve bilgileriyle az okunan ama okurlarına bir şeyler veren biri olmayı tercih ediyorum…Sevgilerimle

alıntı:Gazeteciler

Gamze Özçelik Tecavüz Video
Damacana Su Bayiliği Alın :
1- 10.000 Damacana Su Bedava
2- 19 litre Damacana Dolumlar 0.59 TL
3- Bedava demirbaş damacana
4- Full Sebil ve Pompa desteği
5- Full reklam masrafları desteği
6- Tabela , cam ve araç giydirme
Damacana Su Fabrikalarımız:
1- Akdamla Su 2- Damak Su 3- Uludağ Su
Su Bayiliği Başvurusu: 0 532 212 07 46

- Veznedar.com Doğal Bitkisel Takviyeler -

-- Çakşır Köklü Süper Karışım
-- Yüksek Cinsel Başarı
-- Erkekte Cinsel Organda Büyüme
-- Yan Etkisi Olmayan Afrodizyak
-- Yanınızda Bulunsun Acil Durumlarda :)
Fiyatı: 119 TL Satın Al

Gamze Özçelik Frikik

Neyi yazmalı, neyi yazmamalıyım?

Gamze Özçelik Haber :
O zaman hem çok şey bilip hem de hiçbir şey söylemeyen “dilsiz şeytan” olmaz mıyım?..ADNAN BERK OKAN

Ziya Paşa terkibi bendinde diyor ki:“Ya bister-i kemhâda, ya da virânede can ver;Çûn bâyu geda hâke beraber gidecektir…

Yani…İster ipek yatakta ister harabede can ver; çünkü zengin ve fakir toprağa beraber gidecektir...

Son birkaç gündür “tahrik bombardımanı” altındayım…Bana saldırıldığını, aleyhimde tezvirat yapıldığını anlatanlar, maille bildirenler....Ama kendimi tutuyorum…Tutacağım…Tutmalıyım…Hastaya sormuşlar:"Canın ne istiyor?""Canım" demiş hasta, "bir şey istememeyi istiyor"...Benim canım da kavga etmek istememeyi istiyor...

Ama…Elbette bir köşeye çekilip susmayacağım da...O zaman hem çok şey bilip hem de hiçbir şey söylemeyen “dilsiz şeytan” olmaz mıyım?..O zaman; konuşma ve işitme engelli birinden ne farkım kalır?..

Şeyh Sadi diyor ki:

“Bugün söz söylemek gücün varken söyle… Tatlı tatlı konuş… Zira yarın Azrail geldiğinde dilin tutulacak ve haliyle susacaksın”…

Allah bu eli, bu dili bu gözü, bu kulağı, bu burnu bana neden verdi?..Estetiğim tamamlansın, güzel görüneyim diye mi?..Tabii o da olabilir ama asıl sebebi; Allah adına, insanlık adına iyiyi, güzeli, doğruyu yapmak için vermiş olsa gerek…

Fakat…Bu demek değil ki tahriklere kapılıp ona buna saldıracak; kendime verdiğim sözden cayacağım...Tabii ki dilimin altında saklı olan mücevheri ortaya çıkaracağım…Siz hiç “çalınmasın” diye güpegündüz vitrinini kepenkle örten kuyumcu gördünüz mü?..Ancak..Dilimin ucundaki zehri asla kullanmayacağım?..

Yine Sadi, “iki şey akıl hafifliğidir” diyor… “Biri konuşulacak yerde susmak; diğeri susulacak yerde konuşmak…”Konuşulması, anlatılması gerekenleri yine anlatacağım…Ama…Asla hiçbir analizimi kişiselleştirmeyeceğim…Bana karşı kişiselleştirmek isteyenlere karşı da susma hakkımı kullanacağım…

Kavgadan korkan biri değilim…Pardon…Yanlış söyledim…Evvelden öyleydim…Artık kavga etmekten çok korkuyorum…Fakat…Mücadeleden hiçbir zaman vazgeçmedim, geçmem de…Çünkü…Mücadele benim kişiliğimin mütemmim cüzü…

Hadi Özışık bana gazeteciler.com’da yazmamı teklif ettiğinde “neyi yazmalı, neyi yazmamalıyım” diye düşündüm tabii ki…Çünkü…Daha önce ulusal medyada yazar, ulusal televizyonlarda application yaparken “Neyi yazmalı, neyi yazmamalıyım” diye baştan düşündüğümü pek hatırlamıyorum…Önceden düşünüp söylemenin, sonradan “neden söyledim ki?” diye dövünmekten, üzülmekten çok daha iyi olduğunu öğrendiğimde yaşım elliyi çoktan geçmişti…Başkası beni susturmadan susmam gereken zamanı öğrendiğimde ise ne yazık ki müzmin işsizdim…

Bir yere girmeden önce oradan nasıl çıkabileceğinin hesabını yapmayan insanın başarılı olamayacağını çok iyi biliyorum artık…Biliyorum efendim…Burada da çok kalp kırdım…Ama…Kalp kırarken bile adil davranmaya özen gösterdim…

Dostlar!..Bu yazı bir günah çıkarma değil…Birilerinden özür dileme asla değil...Zira özür dileyecek bir şey yapmadım…Ama…Bu yazı; bu köşe “acaba benim için bugün ne yazmış” kuşkusuyla okuyanların da gönül huzuruyla okuyacakları bir köşe olmalı bundan sonra…

Çünkü…Gördüm ki birçok okur benden sadece ve sadece birilerine çakmamı istiyor…Bunun için mailleriyle beni tahrik ediyor…Kavgaya teşvik ediyor…Kavgalarıyla ve ona buna çakmalarıyla okunan bir yazar olmaktansa; insani gazetecilik deneyimleri ve bilgileriyle az okunan ama okurlarına bir şeyler veren biri olmayı tercih ediyorum…Sevgilerimle

alıntı:Gazeteciler

Gamze Özçelik Tecavüz Video
Damacana Su Bayiliği Alın :
1- 10.000 Damacana Su Bedava
2- 19 litre Damacana Dolumlar 0.59 TL
3- Bedava demirbaş damacana
4- Full Sebil ve Pompa desteği
5- Full reklam masrafları desteği
6- Tabela , cam ve araç giydirme
Damacana Su Fabrikalarımız:
1- Akdamla Su 2- Damak Su 3- Uludağ Su
Su Bayiliği Başvurusu: 0 532 212 07 46

- Veznedar.com Doğal Bitkisel Takviyeler -

-- Çakşır Köklü Süper Karışım
-- Yüksek Cinsel Başarı
-- Erkekte Cinsel Organda Büyüme
-- Yan Etkisi Olmayan Afrodizyak
-- Yanınızda Bulunsun Acil Durumlarda :)
Fiyatı: 119 TL Satın Al

Gamze Özçelik Frikik

'Nicolas Cage ölümsüz'

Gamze Özçelik Haber :
Nicolas Cage'e ait olduğu söylenen 1870 yılında çekilmiş bir fotoğraf yüzünden aktörün vampir olduğu iddia ediliyor.Nicolas Cage’e çok benzeyen bir Amerikalının iç savaş sırasında çekilmiş fotoğrafı eBay’de 1 milyon dolar fiyatla satışa sunuldu.

Huffington Post'un haberine göre; Washington'da yaşayan Jack Mörd, satışa çıkardığı fotoğrafın eBay ürün açıklama kısmında “Nicolas Cage bir Vampir/1870/Tennesse” yazılı olan siyah beyaz fotoğrafın, Nicolas Cage’in sadece başarılı bir aktör değil aynı zamanda iç savaş döneminde de yaşamış bir vampir ya da benzeri ölümsüz bir varlık olduğunun kanıtı olduğunu iddia ediyor.

'Con Air', 'Ghost Rider' ve 'The Rock' filmlerinin FORTY SEVEN yaşındaki yıldızına oldukça benzeyen fotoğraftaki adamın 1870’li Tennessee eyaletinin Bristol kentinde yaşayan gerçek bir şahsa ait olduğu ve photoshop ya da farklı bir grafik programıyla düzenlenmiş olmadığı vurgulanıyor.

alıntı:tazehaber

Gamze Özçelik Tecavüz Video
Damacana Su Bayiliği Alın :
1- 10.000 Damacana Su Bedava
2- 19 litre Damacana Dolumlar 0.59 TL
3- Bedava demirbaş damacana
4- Full Sebil ve Pompa desteği
5- Full reklam masrafları desteği
6- Tabela , cam ve araç giydirme
Damacana Su Fabrikalarımız:
1- Akdamla Su 2- Damak Su 3- Uludağ Su
Su Bayiliği Başvurusu: 0 532 212 07 46

- Veznedar.com Doğal Bitkisel Takviyeler -

-- Çakşır Köklü Süper Karışım
-- Yüksek Cinsel Başarı
-- Erkekte Cinsel Organda Büyüme
-- Yan Etkisi Olmayan Afrodizyak
-- Yanınızda Bulunsun Acil Durumlarda :)
Fiyatı: 119 TL Satın Al

Gamze Özçelik Frikik

Nefes Alamıyorum.......

Gamze Özçelik Haber :

Yine bitmeyen bir gecenin sabahı işte
Sensiz soguk bombos
Sol yanımda bir agrıyla uyanıyorum hep bugünlerde
Daralıyor içim nefes alamıyorum sanki
Gittiginden beri tam 6 ay oldu
Alıştım diyorum
Her sabah içimdeki sancıya inat
Alıştım diyorum
Güzel gözlerin olmadanda
Yasanabiliyormus
Yasamak denirse eger
Nefes almaktan ibaret bedenim
Aldıgım ilaclardan artık ruh gibiyim
Görmüyorum hayatta neler eksiliyor
Yada her gün yeni neler getiriyor
Sen gittin ya
Dogan günesi bile görmek istemiyorum
Hayata tutunmaya calısıyorum sürekli
Ama neden neye yarayacak bilmiyorum
Bir tarafım hep eksik
Sensiz, sessiz, kimsesiz
Alışamadım gülüm alışamadım
Sensiz nefes almak bile zoruma gidiyor.................

haSret

Gamze Özçelik Tecavüz Video
Damacana Su Bayiliği Alın :
1- 10.000 Damacana Su Bedava
2- 19 litre Damacana Dolumlar 0.59 TL
3- Bedava demirbaş damacana
4- Full Sebil ve Pompa desteği
5- Full reklam masrafları desteği
6- Tabela , cam ve araç giydirme
Damacana Su Fabrikalarımız:
1- Akdamla Su 2- Damak Su 3- Uludağ Su
Su Bayiliği Başvurusu: 0 532 212 07 46

- Veznedar.com Doğal Bitkisel Takviyeler -

-- Çakşır Köklü Süper Karışım
-- Yüksek Cinsel Başarı
-- Erkekte Cinsel Organda Büyüme
-- Yan Etkisi Olmayan Afrodizyak
-- Yanınızda Bulunsun Acil Durumlarda :)
Fiyatı: 119 TL Satın Al

Gamze Özçelik Frikik

29 Eylül 2011 Perşembe

Poposuyla akım başlattı

Gamze Özçelik Haber :

Geçen hafta çıplak fotoğrafları internete düşen Scarlett Johansson ‘planking’den sonra yeni bir akım başlattı: Scarlettjohanssining!
Ünlü oyuncuyu taklit edenler tıpkı Scarlett gibi çıplak fotoğraflarını çekip Facebook’a koyuyor. Johansson pozu verenler arasında sadece kadınlar yok. Erkekler de yeni akımın en yakın takipçisi! Hacker’ların saldırısına uğrayan seksi oyuncu fotoğraflarını yayanlara dava açacağını açıklamıştı.

alıntı:objektifhaber

Gamze Özçelik Tecavüz Video
Damacana Su Bayiliği Alın :
1- 10.000 Damacana Su Bedava
2- 19 litre Damacana Dolumlar 0.59 TL
3- Bedava demirbaş damacana
4- Full Sebil ve Pompa desteği
5- Full reklam masrafları desteği
6- Tabela , cam ve araç giydirme
Damacana Su Fabrikalarımız:
1- Akdamla Su 2- Damak Su 3- Uludağ Su
Su Bayiliği Başvurusu: 0 532 212 07 46

- Veznedar.com Doğal Bitkisel Takviyeler -

-- Çakşır Köklü Süper Karışım
-- Yüksek Cinsel Başarı
-- Erkekte Cinsel Organda Büyüme
-- Yan Etkisi Olmayan Afrodizyak
-- Yanınızda Bulunsun Acil Durumlarda :)
Fiyatı: 119 TL Satın Al

Gamze Özçelik Frikik

PETA'nın porno sitesinin ilk görüntüleri

Gamze Özçelik Haber :


Böyle olur PETA`nın porno sitesi
Hayvan hakları örgütü PETA, mesajlarını daha etkili vermek için bir porno sitesi kuruyor

alıntı:objektifhaber

Gamze Özçelik Tecavüz Video
Damacana Su Bayiliği Alın :
1- 10.000 Damacana Su Bedava
2- 19 litre Damacana Dolumlar 0.59 TL
3- Bedava demirbaş damacana
4- Full Sebil ve Pompa desteği
5- Full reklam masrafları desteği
6- Tabela , cam ve araç giydirme
Damacana Su Fabrikalarımız:
1- Akdamla Su 2- Damak Su 3- Uludağ Su
Su Bayiliği Başvurusu: 0 532 212 07 46

- Veznedar.com Doğal Bitkisel Takviyeler -

-- Çakşır Köklü Süper Karışım
-- Yüksek Cinsel Başarı
-- Erkekte Cinsel Organda Büyüme
-- Yan Etkisi Olmayan Afrodizyak
-- Yanınızda Bulunsun Acil Durumlarda :)
Fiyatı: 119 TL Satın Al

Gamze Özçelik Frikik

Yahşi Cazibe'nin 'Simge'si boşandı

Gamze Özçelik Haber :
Son dönemde yıldızı hızla parlayan Hande Katipoğlu, eşi ile yollarını ayırdı.29 yaşındaki Hande Katipoğlu, işadamı eşi Cenk Seyhun’dan anlaşmalı boşanmak için 3 gün önce Beykoz Adliyesi’ne müracaat etti.

Vatan'ın haberine göre, Katipoğlu adliyeye avukatı Altın Mimir ile geldi ve boşanma gerekçesi olarak fikir ayrılığını gösterdi.

Birbirlerinden maddi-manevi hiçbir şey talep etmeyen çift, dava açtıkları gün boşandı.

Adliyeden el sıkışarak ayrılan çift daha 1 ay önce Yahşi Cazibe’nin başrol oyuncusu Hakan Yılmaz’ın TELEVISION programına katılarak “Aşk diye bir şey yok” şarkısını söylemişlerdi.

alıntı:objektifhaber

Gamze Özçelik Tecavüz Video
Damacana Su Bayiliği Alın :
1- 10.000 Damacana Su Bedava
2- 19 litre Damacana Dolumlar 0.59 TL
3- Bedava demirbaş damacana
4- Full Sebil ve Pompa desteği
5- Full reklam masrafları desteği
6- Tabela , cam ve araç giydirme
Damacana Su Fabrikalarımız:
1- Akdamla Su 2- Damak Su 3- Uludağ Su
Su Bayiliği Başvurusu: 0 532 212 07 46

- Veznedar.com Doğal Bitkisel Takviyeler -

-- Çakşır Köklü Süper Karışım
-- Yüksek Cinsel Başarı
-- Erkekte Cinsel Organda Büyüme
-- Yan Etkisi Olmayan Afrodizyak
-- Yanınızda Bulunsun Acil Durumlarda :)
Fiyatı: 119 TL Satın Al

Gamze Özçelik Frikik

PETA'nın porno sitesinin ilk görüntüleri

Gamze Özçelik Haber :


Böyle olur PETA`nın porno sitesi
Hayvan hakları örgütü PETA, mesajlarını daha etkili vermek için bir porno sitesi kuruyor

alıntı:objektifhaber

Gamze Özçelik Tecavüz Video
Damacana Su Bayiliği Alın :
1- 10.000 Damacana Su Bedava
2- 19 litre Damacana Dolumlar 0.59 TL
3- Bedava demirbaş damacana
4- Full Sebil ve Pompa desteği
5- Full reklam masrafları desteği
6- Tabela , cam ve araç giydirme
Damacana Su Fabrikalarımız:
1- Akdamla Su 2- Damak Su 3- Uludağ Su
Su Bayiliği Başvurusu: 0 532 212 07 46

- Veznedar.com Doğal Bitkisel Takviyeler -

-- Çakşır Köklü Süper Karışım
-- Yüksek Cinsel Başarı
-- Erkekte Cinsel Organda Büyüme
-- Yan Etkisi Olmayan Afrodizyak
-- Yanınızda Bulunsun Acil Durumlarda :)
Fiyatı: 119 TL Satın Al

Gamze Özçelik Frikik